Раді вітати вас на сайті нашого закладу!


/Files/photogallery/825/7KU6JCP6swo.jpg


Ми раді знову бачити усміхнені обличчя ліцеїстів, такі знайомі і зовсім нові.
Ми прагнемо передати вам багаж знань, що допоможе на життєвій стежині, приправляючи його лагідним словом, мудрими вчинками, толерантним відношенням один до одного. Зростайте та розвивайтеся, вчіться любити та бути ЛЮДИНОЮ.


/Files/images/2017/Kvity.jpg

Педагогічний колектив Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради від щирого серця вітає Світлану Василівну Літковець із присвоєнням почесного звання "ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ".

/Files/images/2017/Літковець.jpg

7 березня 2017 року указом президента України №56/2017 за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково- технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов’язку та багаторічну сумлінну працю Літковець Світлані Василівні було присвоєно почесне звання "Заслужений вчитель України"

Світлого весняного настрою, успіхів у Вашій благородній праці, особистого щастя бажають Вам колеги, друзі, учні, батьки.

Щоб справдились усі Ваші сподівання, реалізувалися масштабні плани й починання!

Хай доля Ваша стелиться рушником щастя, добробуту, вірності й любові!

/Files/images/2017/08-10-15-foto-600x338-2.jpg



Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів 2016-2017 н.р.

IV обласна олімпіада з робототехніки

Підготовча категорія - СУМО (автономні роботи)

ІІ місце - Ганічев Нікіта Артурович (8-Б клас), учитель - Шустік Лілія Степанівна

ХІ Спартакіада Волині серед обласних ліцеїв та шкіл-інтернатів з баскетболу (юнаки) - ІІІ місце

1.​ Киця Владислав, 11-А
2. ​Пісцо Євген, 11-А
3.​ Лисиця Павло, 11-В
4. ​Стружук Володимир, 11-В
5. ​Богомазюк Роман, 11-В
6. ​Крикунов Дмитро, 10-Б
7. ​Дубень Орест, 10-Б
8.​ Бадзюнь Іван, 10-Б
9. ​Романович Захар, 10-Г

Керівники команди: Дацюк В.І., Петрук М.А.

ІІ етап (обласний) Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт

І місце - Козак Валентин Миколайович (11 клас), учитель - Нагірний Микола Зіновійович, секція - історія України

ІІ місце - Бойко Ірина Богданівна (10-В клас), учитель - Бойко Оксана Сергіївна, секція - прикладна математика

ІІІ місце - Грищук Крістіна Віталіївна (10-А клас), учитель - Сироватка Олена Леонідівна, секція - література

ІІІ місце - Ліщина Анастасія Ігорівна (10-В клас), учитель - Шустік Лілія Степанівна, секція - експериментальна фізика

ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад

Інформаційні технології

ІІ місце - Міліщук Роман Віталійович (11-В клас), учитель - Шаповал Юрій Вячеславович

ІІІ місце - Солодуха Микола Іванович (9-Б клас), учитель -Шаповал Юрій Вячеславович

Трудове навчання

ІІІ місце - Гусєва Ангеліна Павлівна (8 клас), учитель - Гошовська Ірина Іванівна

Біологія

ІІІ місце - Білінський Владислав Віталійович (9 клас), учитель - Петрук Тетяна Федорівна

ІІІ місце - Чубок Андрій Володимирович (8 клас), учитель - Петрук Тетяна Федорівна

Географія

ІІІ місце - Міліщук Роман Віталійович (11-В клас), учитель - Бегеза Галина Іванівна

Хімія

ІІ місце - Юлах Ірина Миколаївна (8-Б клас), учитель - Літковець Світлана Василівна

ІІ місце - Чубок Андрій Володимирович (8-А клас), учитель - Літковець Світлана Василівна

І місце - Бойко Ірина Богданівна (10-В клас), учитель - Літковець Світлана Василівна

ІІ місце - Солодуха Анна Володимирівна (10-Б клас), учитель - Літковець Світлана Василівна

ІІ місце - Рябчун Іван Володимирович (11-Б клас), учитель - Березан Ольга Веніамінівна

І місце - Солодуха Микола Іванович (9-Б клас), учитель - Березан Ольга Веніамінівна

Історія України

ІІ місце - Козак Валентин Миколайович (11 клас), учитель - Нагірний Микола Зіновійович

ІІ місце - Борисюк Інна Володимирівна (9 клас), учитель - Сологуб Олег Богданович

Українська мова та література

ІІ місце - Смаль Богдана Іванівна (9 клас), учитель - Вітковська Наталія Олексіївна

ІІ місце - Леоненко Олександра Валеріївна (9 клас), учитель - Земцова Світлана Вікторівна

ІІІ місце - Кухарук Лілія Володимирівна (10 клас), учитель - Сироватка Олена Леонідівна

ІІІ місце - Кохан Маргарита Олександрівна (11 клас), учитель - Демчишина Надія Йосипівна

ІІІ місце - Станицька Катерина Тарасівна (11 клас), учитель - Демчишина Надія Йосипівна

Французька мова

ІІІ місце - Новосад Тетяна Павлівна (10-А клас), учитель - Шкликова Ірина Юріївна

Математика

ІІ місце - Солодуха Зоряна Іванівна (8-Б клас), учитель -Хиля Ярослава Іванівна

ІІ місце - Бойко Ірина Богданівна (10-В клас), учитель - Бойко Оксана Сергіївна

ІІІ місце - Міліщук Роман Віталійович (11-В клас), учитель - Тесленко Тетяна Василівна

Фізика

ІІ місце - Міліщук Роман Віталійович (11-В клас), учитель - Виклюк Ярослав Васильович

Астрономія

ІІІ місце - Цюник Богдан Степанович (11-В клас), учитель - Шустік Лілія Степанівна

ІІІ місце - Копець Сергій Олександрович (10-В клас), учитель - Шустік Лілія Степанівна

Правознавство

ІІ місце - Гнатюк Наталія Вікторівна (11 клас), учитель - Трофимчук Лариса Миколаївна

ІІ місце - Семенюк Ірина Юріївна (10-А клас), учитель - Трофимчук Лариса Миколаївна

Англійська мова

ІІІ місце - Грищук Крістіна Віталіївна (10-А клас), учитель - Мучак Надія Зіновіївна

Всеукраїнський інтернет-турнір з природничих дисциплін (лауреат)

Міліщук Роман
Цюник Богдан
Бойко Ірина
Мазурик Назар
Наумук Ярослав
Солодуха Анна


Керівник команди Шустік Лілія Степанівна
Команда висловлює щиру подяку у підготовці до турніру Літковець Світлані Василівні, Бегезі Галині Іванівні

VІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

ІІІ місце - Кухарук Лілія , учениця 10-А класу, вчитель Сироватка О.Л.

ІІІ місце - Кохан Маргарита , учениця 11-А класу, вчитель Демчишина Н.Й.

ІІІ етап Міжнародного дитячого конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

Кохан Маргарита, уч. 11-А кл., ІІ місце, вч. Демчишина Н.Й.

Кухарук Лілія, уч. 10-А кл., ІІІ місце, вч. Сироватка О.Л.

Леоненко Олександра, уч. 9-А кл., ІІ місце, вч. Земцова С.В.

ХХІІІ обласний турнір юних фізиків (ІІІ місце)

Цюник Богдан, учень 11-В класу;
Копець Сергій, учень 10-В класу;
Шапран Тарас, учень 10-В класу;
Квашук Ілля, учень 10-В класу;
Сидорук Дмитро, учень 10-В класу.

Керівник - Шустік Лілія Степанівна

ХХІІІ обласний турнір юних хіміків (ІІІ місце)

Савюк Олександр, учень 11 класу;
Бойко Ірина, учениця 10 класу;
Рябчун Іван, учень 11 класу;
Коржан Олена, учениця 10 класу;
Жолоб Юлія, учениця 10 класу.

Керівники – Літковець Світлана Василівна та Березан Ольга Веніамінівна

Турнір юних правознавців (ІІ місце)

Гнатюк Наталію, уч. 11-А кл.;
Козака Валентина, уч. 11-А кл.;
Дячук Анастасію, уч. 11-А кл.;
Музичук Аліну, уч. 10-Б кл.;
Семенюк Ірину, уч. 10-А кл.

Козак Валентин - ІІ місце - індивідуальна першість

Керівник команди - Трофимчук Лариса Миколаївна

Турнір юних математиків (ІІІ місце)

Бойко Ірина, уч. 10-В кл.;
Кузьмич Андрій, уч. 10-В кл.;
Ліщук Богдана, уч. 11-В кл.;
Лютяниця Роман, уч. 11-В кл.;
Міліщук Роман, уч. 11-В кл.

Керівник команди - Тесленко Тетяна Василівна

Турнір юних економістів (ІІІ місце)

Гнатюк Наталія, уч. 11-А кл.;
Кохан Маргарита, уч. 11-А кл.;
Левчук Валерія, уч. 11-А кл.;
Міліщук Роман, уч. 11-В кл.;
Цюник Богдан, уч. 11-В кл.

Керівник команди - Шевчук Віра Антонівна


Фотогалерея поповнилася новими фотографіями

Детальніше...


Канал Нововолинського ліцею на YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UCJdAtd5Ouezilakyq-8pySg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.