Раді вітати вас на сайті нашого закладу!


/Files/photogallery/825/7KU6JCP6swo.jpg


Ми раді знову бачити усміхнені обличчя ліцеїстів, такі знайомі і зовсім нові.
Ми прагнемо передати вам багаж знань, що допоможе на життєвій стежині, приправляючи його лагідним словом, мудрими вчинками, толерантним відношенням один до одного. Зростайте та розвивайтеся, вчіться любити та бути ЛЮДИНОЮ.


/Files/images/2017/Kvity.jpg


Графік проведення І, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад 2017-2018 н.р.

Графік
проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2017-2018 н. р.

Іспанська мова04 листопада 2017 року
Польська мова та література04 листопада 2017 року
Інформаційні технології11 листопада 2017 року
Географія11 листопада 2017 року
Російська мова та література11 листопада 2017 року
Українська мова і література18 листопада 2017 року
Інформатика18 листопада 2017 року
Історія18 листопада 2017 року
Екологія25 листопада 2017 року
Німецька мова25 листопада 2017 року
Хімія25-26 листопада 2017 року
Французька мова02 грудня 2017 року
Астрономія02 грудня 2017 року
Фізика09 грудня 2017 року
Англійська мова09 грудня 2017 року
Біологія09-10 грудня 2017 року
Правознавство16 грудня 2017 року
Економіка16 грудня 2017 року
Трудове навчання16 грудня 2017 року
Математика23 грудня 2017 року

Олімпіади розпочинаються о 9:25


Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів 2017-2018 н.р.

ХХ Всеукраїнський турнір юних винахідників-раціоналізаторів

Солодуха Микола, учень 10 класу - ІІІ місце (у складі команди)

Наставник – Виклюк Ярослав Васильович

ХІІІ Всеукраїнський турнір юних економістів

Копець Сергій, учань 11-В класу - ІІІ місце (у складі команди)

Наставник - Шевчук Віра Антонівна

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу юних гумористів "Посміхнемось щиро Вишні"

Горбунова Ірина, 10-А клас - ІІІ місце

Керівник Земцова Світлана Вікторівна

Обласний турнір юних винахідників-раціоналізаторів (ІІІ місце)

Кузьмич Андрій, 11 кл.
Корень Роман, 11 кл.
Копець Сергій, 11 кл.
Солодуха Микола, 10 кл. (ІІІ місце в індивіальному рейтингу)
Гончаренко Назар, 10 кл.

Керівник – Виклюк Ярослав Васильович

Обласний турнір юних математиків (ІІІ місце)

Кузьмич Андрій, 11 кл.
Камінський Данило, 11 кл.
Бойко Ірина, 11 кл. (ІІІ місце в індивіальному рейтингу)
Гончаренко Назар, 11 кл.
Солодуха Зоряна, 9 кл.

Керівники – Літковець Світлана Василівна та Березан Ольга Веніамінівна

ХХIV обласний турнір юних хіміків (ІІІ місце)

Лесик Ярослав, 10 кл.
Солодуха Микола, 10 кл.
Бойко Ірина, 11 кл.
Коржан Олена, 11 кл.
Жолоб Юлія, 11 кл.

Керівники – Бойко Оксана Сергіївна

Турнір юних географів (ІІІ місце)

Баглик Катерина 11 кл.
Котюк Микола, 11 кл.
Борисюк Інна, 10 кл.
Гончаренко Назар, 10 кл.
Івановський Олександр, 10 кл.

Керівник команди: Бубела Аліна Анатоліївна

Турнір юних економістів (ІІІ місце)

Копець Сергій, 11 кл. (ІІІ місце в індивідуальному рейтингу)
Кузьмич Андрій, 11 кл.
Камінський Данило, 11 кл.
Максимів Андрій, 11 кл.
Шапран Тарас, 11 кл.

Керівник команди: Шевчук Віра Антонівна


Фотогалерея поповнилася новими фотографіями

Детальніше...


Канал Нововолинського ліцею на YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UCJdAtd5Ouezilakyq-8pySg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.