Педагоги та вихователі



Галерея "Педагогічний колектив"


№ за/п Прізвище, ім´я та по батькові Фото Посада Квал. категорія
1. Лазаренко Юрій Олександрович Директор, учитель економіки Директор, учитель економіки, спеціаліст другої категорії
2. Шевчук Віра Антонівна Заступник директора, учитель географії, економіки Заступник директора, учитель географії, економіки спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
3. Земцова Світлана Вікторівна Заступник директора, учитель української мови та літератури Заступник директора, учитель укр. мови та літератури спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
4. Петрук Марія Степанівна Заступник директора, учитель фізичної культури Заступник директора, учитель фізичної культури спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
5. Гнатюк Олена Василівна Заступник директора, учитель географії, основ здоров\'я Заступник директора, учитель географії, основ здоров'я Спеціаліст
6. Березан Ольга Веніамінівна /Files/images/2016/20131031135922.jpg Учитель хімії спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, Заслужений учитель України, кандидат педагогічних наук (2006 р.)
7. Літковець Світлана Василівна Учитель хімії Учитель хімії спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
8. Демчишина Надія Йосипівна Учитель української мови та літератури Учитель укр. мови та літератури спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
9. Гусєва Оксана Андріївна Учитель української мови та літератури Учитель укр. мови та літератури спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
10. Вітковська Наталія Олексіївна Учитель української мови та літератури Учитель укр. мови та літератури спеціаліст вищої категорії
11. Сироватка Олена Леонідівна Учитель української мови та літератури Учитель укр. мови та літератури спеціаліст І категорії
12. Лук’янчук Іванна Сергіївна Учитель української мови та літератури Учитель укр. мови та літератури спеціаліст
13. Кравчук Галина Олександрів. Учитель зарубіжної літератури Учитель зарубіжної літератури спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
14. Мельничук Людмила Петрівна Учитель зарубіжної літератури спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
15. Міліщук Наталія Святославів. /Files/photogallery/1252/Міліщук.jpg Учитель англ. мови спеціаліст вищої категорії
16. Дмитрук Володимир Степанов. Учитель англ. мови спеціаліст вищої категорії
17. Калінчук Галина Василівна Учитель англ. мови спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
18. Мучак Надія Зіновіївна Учитель англ. мови спеціаліст вищої категорії
19. Маліков Леонід Михайлович Учитель математики Учитель математики спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
20. Бенедь Тетяна Володимирівна Учитель математики, інформатики Учитель математики, інформатики спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
21. Тесленко Тетяна Василівна Учитель математики Учитель математики спеціаліст вищої категорії
22. Хиля Ярослава Іванівна Учитель математики спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
23. Бойко Оксана Сергіївна Учитель математики Учитель математики спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
24. Шаповал Юрій В'ячеславович Учитель інформатики, технологій Учитель інформатики, технологій спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
25. Загородній Петро Миколайович Учитель інформатики, фізики, технологій Учитель інформатики, фізики, технологій спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
26. Виклюк Ярослав Васильович Учитель інформатики, фізики, технологій Учитель інформатики, фізики, технологій спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
27. Шустік Лілія Степанівна /Files/photogallery/1252/Шустік.jpg Учитель фізики, астрономії спеціаліст вищої категорії учитель-методист
28. Предко Володимир Володимир. Учитель біології спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
29. Петрук Тетяна Федорівна Учитель біології Учитель біології спеціаліст вищої категорії
30. Бегеза Галина Іванівна Учитель географії спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
31. Трофимчук Лариса Миколаївна Учитель історії та права Учитель історії, права спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
32. Сологуб Олег Богданович Учитель історії, музичного мистецтва Учитель історії, музичного мистецтва спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
33.
34.
35. Дацюк Валентин Іванович Учитель фізичної культури Учитель фізичної культури спеціаліст вищої категорії, старший учитель
36. Гошовська Ірина Іванівна Учитель трудового навчання 9-й кваліфікаційний розряд
37. Токарський Олексій Семенович Учитель трудового навчання спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
38. Петрук Михайло Андрійович Учитель фізичної культури спеціаліст ІІ категорії
39. Бевз Валентина Володимир. Учитель основ мед.знань спеціаліст вищої категорії
40. Гурська Галина Костянтинівна Практичний психолог спеціаліст вищої категорії, практичний психолог-методист
41. Жуков Адольф Васильович Керівник гуртка 9-й кваліфікаційний розряд, керівник гуртка, методист
42. Бубела Аліна Анатоліївна Організатор учнівських справ спеціаліст
43. Кривицький Олег Миколайович Соціальний педагог спеціаліст І категорії
44. Литвинюк Ганна Йосипівна Вихователь спеціаліст вищої категорії, вихователь-методист
45. Герасимчук Жанна Миколаївна Вихователь спеціаліст
46. Войтович Любов Іванівна Вихователь спеціаліст вищої категорії, вихователь-методист
47. Мельник Руслана Леонідівна Вихователь спеціаліст вищої категорії
48. Максимук Людмила Іванівна Вихователь спеціаліст вищої категорії
49. Дудкевич Тетяна Федорівна Вихователь спеціаліст І категорії
50. Рижих Наталія Антонівна Вихователь спеціаліст вищої категорії
51. Цибульська Оксана Вікторівна Вихователь спеціаліст І категорії
52. Кривицька Оксана Леонідівна Вихователь спеціаліст ІІ категорії
53. Лозинська Діана Анатоліївна Вихователь спеціаліст І категорії
54. Масечко Вікторія Володимир. Вихователь спеціаліст ІІ категорії
55. Ємчік Тетяна Василівна Вихователь спеціаліст ІІ категорії
56. Посельська Олена Леонідівна Вихователь спеціаліст вищої категорії
57. Тарасюк Оксана Володимирівна Вихователь спеціаліст

/Files/images/Вчителі.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 189

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.