Талановиті історики

19 березня 2016 року відбувсяXVIIIобласний турнір юних істориків на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

У турнірних боях взяли участь 19 команд з навчальних закладів області.

Учасники команд в ході наукової полеміки виступали, змінюючи один одного, в ролі доповідачів, опонентів і рецензентів. Учні дискутували на складні історичні теми: «Історія імперій: різний початок, однаковий фінал ?», «Перше Болгарське царство: тюрко-слов’янське ханство чи словяно-християнська монархія ?», «План Маршала: проблема відновлення Європи чи поширення американського впливу на європейців?».

Голова журі турніру Шваб Анатолій Георгійович, доктор історичних наук, доцент кафедри нової та новітньої історії України, декан історичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки висловив гордість за можливість спілкування з майбутньою елітою держави, відзначив в багатьох школах Волині ведеться належна цілеспрямована робота з обдарованими учнями та побажав учням успішної самореалізації в житті.

Вітаємо команду юних істориків із зайнятим ІІ місцем на XVIII обласному турнірі юних істориків.

Також вітаємо Козака Валентина, учня 10 класу, із ІІ місцем в індивідуальному рейтингу

Бажаємо творчої наснаги юним науковцям та творчої інтуїції.

Дата останньої зміни 26 Березня 2024