Шевченко наш – він для усіх століть

Тарас Шевченко – це символ чесності, правди і безстрашності, великої любові до людини. Вся творчість Великого Кобзаря зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини, ненавистю до ворогів і гнобителів народу. Його думи, пісні, боротьба за світлу ідею волі надихали і надихають людей. У Нововолинському ліцеї пройшов літературно-мистецький вечір. Учні та вчителі ліцею мали змогу знову перегорнути сторінки життя Великого Кобзаря, слава про якого пережила самого поета на сотні літ. На сцені майстерно виконали уривки з поеми Шевченка «Гайдамаки» учениці 9-А класу Ю.Данильчук, А.Забарна. Ведучі О.Хорощук і Д.Яйдельський розповіли присутнім про нелегкий життєвий шлях Шевченка, адже його життя – це героїчна, повість. Оплесками нагородили глядачі учениць 9 та 10 класів за прочитані вірші Т.Г. Шевченка. У виконанні Гуріч Каміли та Музичук Аліни прозвучали пісні «Думи мої, думи мої» та «Садок вишневий коло хати». Учні 9-А Новосад Ольга, Ільницький Андрій та Горбунова Ірина виконали уривок з поеми «Катерина». Ніхто не залишився байдужим, адже учні артистично та емоційно читали поезії. Завдяки цьому заходу ми з великою силою усвідомили велич творчості Шевченка для українського народу та для всієї світової культури.

Леоненко Олександра, 9-А

Дата останньої зміни 18 Квітня 2024