Посилання на репозитарій


Оголошується набір учнів для навчання у ліцеї на 2016-2017 н.р.

Заяви на вступ подати до 11 червня та 15 серпня!!!

Детальна інформація...


Вітаємо переможців ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

/Files/images/6XHASB4C-xew.jpg І місце - Козіброда Богдан, 11-Б клас, учитель Літковець Світлана Василівна

/Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Бойко.jpg ІІІ місце - Бойко Ірина, 9-В клас, учитель Літковець Світлана Василівна


Вітаємо Козака Валентина, учасника Всеукраїнського турніру юних істориків, за зайняте командне ІІІ місце



Раді вітати вас на сайті нашого закладу!

/Files/images/6XHASB4C-xew.jpg

Вітаємо Козіброду Богдана, Стипендіата Президента Украϊни


2016 - рік англійської мови



Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів


Конкурс "МАН Юніор-Дослідник", номінація "Історик"

ІІ місце - Гнатюк Наталія Вікторівна(10-А клас), Козак Валентин Миколайович(10-А клас), учитель Нагірний Микола Зіновійович


ІІІ обласна олімпіада з робототехніки

Категорія Сумо (керовані роботи)

ІІІ місце – команда Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради у складі Ліщини Анастасії, учениці 9 класу.

Категорія Слалом

І місце – команда Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради у складі Кривенчука Дмитра, учня 8 класу.

Тренерами переможців були учні старшої ліги

Х обласна Спартакіада Волині

ІІІ місце - команда дівчат у складі:

Рожкова Олександра, 11-А клас
Богуш Юлія, 11-Г клас
Чепенюк Іванна, 11-В клас
Вусата Юлія, 11-В клас
Войчук Ірина 10-Б клас
Гусак Марта, 10-Б клас
Козюк Діана, 10-Б клас
Хорошук Олександра, 8-А клас
Ліхотоп Софія, 8-А клас

Керівник команди - Петрук Марія Степанівна

ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

ІІІ місце - Міліщук Роман Віталійович (10-В клас), учитель Шаповал Юрій Вячеславович

ІІІ місце - Підгайний Антон Романович (11-В клас), учитель Шаповал Юрій Вячеславович

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт

ІІ місце - Козак Валентин (10-А), всесвітня історія, керівник Нагірний Микола Зіновійович

ІІІ місце - Гусак Марта (10-Б), історія України, керівник Нагірний Микола Зіновійович

ІІІ місце - Ліщина Анастасія Ігорівна (9-В), експериментальна фізика, керівник Шустік Лілія Степанівна

ІІІ місце - Ліщук Богдана Валентинівна (10-В), астрономія, керівник Шустік Лілія Степанівна


ІІІ (обласний) етап ХV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, під гаслом «Об’єднайтеся ж, брати мої!»

ІІІ місце - Хільчук Марія Едуардівна (11-А клас), учитель Гусєва Оксана Андріївна

Біологія

ІІІ місце - Помалін Михайло Сергійович (11-Б клас), учитель Петрук Тетяна федорівна

Інформатика

ІІІ місце -Міліщук Роман Віталійович (10-В клас),учитель Шаповал Юрій Вячеславович

Географія

ІІІ місце - Підгайний Антон Романович (11-В клас), учитель Шевчук Віра Антонівна

Математика

І місце - Бойко Ірина Богданівна (9-В клас), учитель Бойко Оксана Сергіївна

Українська мова та література

І місце - Чепенюк Іванна Віталіївна (11-В клас), учитель Вітковська Наталія Олексіївна

ІІ місце - Матвіюк Катерина Тарасівна (10-А клас), учитель Демчишина Надія Йосипівна

ІІ місце - Кохан Маргарита Олександрівна (10-А клас), учитель Демчишина Надія Йосипівна

ІІ місце - Леоненко Олександра Валеріївна (8-А клас), учитель Земцова Світлана Вікторівна

Хімія

І місце - Козіброда Богдан Юрійович (11-В клас), учитель Літковець Світлана Василівна

І місце - Бойко Ірина Богданівна (9-В клас), учитель Літковець Світлана Василівна

ІІ місце - Коржан Олена Петрівна (9-Б клас), учитель Літковець Світлана Василівна

ІІІ місце - Солодуха Микола Іванович (8-Б клас), учитель Березан Ольга Веніамінівна

ІІІ місце - Мороз Руслана Миколаївна (8-Б клас), учитель Березан Ольга Веніамінівна

Правознавство

ІІ місце - Гнатюк Наталія Вікторівна (10-А клас), учитель Трофимчук Лариса Миколаївна

Історія України

ІІІ місце - Борисюк Інна Володимирівна (8-А клас), учитель Сологуб Олег Богданович

ІІІ місце - Козак Валентин Миколайович (10-А клас), учитель Трофимчук Лариса Миколаївна

Французька мова

ІІ місце - Новосад Тетяна Павлівна (9-Б клас), учитель Шовкович Наталія Федорівна

Фізика

ІІ місце - Гончаренко Назар Олександрович (8-Б клас), учитель Виклюк Ярослав Васильович

ІІ місце - Міліщук Роман Віталійович (10-В клас), учитель Виклюк Ярослав Васильович

ІІ місце - Підгайний Антон Романович (11-В клас), учитель Шустік Лілія Степанівна

Англійська мова

ІІІ місце - Грищук Крістіна Віталіївна (9-А клас), учитель Мучак Надія Зіновіївна

Астрономія

ІІ місце - Цюник Богдан Степанович (10-В клас), учитель Шустік Лілія Степанівна

Обласна математична олімпіада імені академіка М. П. Кравчука

ІІ місце - Бойко Ірина Богданівна (9-В клас), учитель Бойко Оксана Сегріївна

ІІІ (обласний) етап ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

І місце - Леоненко Олександра Валеріївна (8-А клас), учитель Земцова Світлана Вікторівна

ІІ місце - Кохан Маргарита Олександрівна (10-А клас), учитель Демчишина Надія Йосипівна

ІІІ етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

ІІІ місце - Леоненко Олександра Валеріївна (8-А клас), учитель Земцова Світлана Вікторівна

ІІІ місце - Кохан Маргарита Олександрівна (10-А клас), учитель Демчишина Надія Йосипівна


Переможці ІІ етапу Всеукраїнських турнірів

Турнірюних математиків - ІІІ м.

Бойко Ірина, 9-В
Ліщук Богдана, 10-В
Лютяниця Роман, 10-В
Підгайний Антон, 11-В
Чепенюк Іванна, 11-В

Керівник - Тесленко Тетяна Василівна

Турнір юних хіміків - ІІІ м.

Помалін Михайло, 11-Б
Худа Зоряна, 11-Б
Козіброда Богдан, 11-Б
Рябчун Іван, 10-Б
Сав’юк Олександр, 10-Б

Керівник - Березан Ольга Веніамінівна

Турнір юних біологів - ІІІ м.

Грисюк Дарина, 11-Б
Шевчук Юлія, 11-Б
Коржан Людмила, 11-Б
Мазурик Назарій, 10-Б
Мороз Христина, 10-Б

Керівник - Петрук Тетяна Федорівна

Турнір юних істориків - ІІ місце

Козак Валентин, 10-А (ІІ місце в індивідуальному рейтингу)
Гнатюк Наталія, 10-А
Мальчевська Іванна, 11-В
Гусак Марта, 10-Б
Хомюк Роман, 11-В

Керівник -Нагірний Микола Зіновійович


Обласні змагання з баскетболу 3х3 (дівчата) - ІІ місце

Рожкова Олександра, 11-А
Щегельська Дарія, 11-В
Пацай Анастасія, 8-А
Дрош Яна, 9-А
Демидюк Наталія, 10-В

Керівник - Петрук М.С.


Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.