Березан Ольга Веніамінівна, кандидат педагогічних наук, Заслужений вчитель України, створила навчальний посібник «Хімія. 9 клас». Підручник успішно пройшов конкурсний відбір (усі експертні висновки були позитивні).

перегляд на сайті http://www.repository.imzo.gov.ua/Books/view/134

Автор посібника Березан О.В, яка захистила дисертацію на звання кандидата педагогічних наук на тему, що стосується розвитку інтелектуальних умінь учнів, та є автором понад 20 навчальних посібників, може зробити свій вагомий внесок для покращення ситуації у викладанні хімії.

Колектив педагогічних працівників Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради просить колег-педагогів, учителів хімії, підтримати вчителя-практика О.В.Березан на Конкурсі підручників.

/Files/photogallery/1498/Слайд1.JPG


/Files/images/2017/Kvity.jpg

Педагогічний колектив Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради від щирого серця вітає Світлану Василівну Літковець із присвоєнням почесного звання "ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ".

/Files/images/2017/Літковець.jpg

7 березня 2017 року указом президента України №56/2017 за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково- технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов’язку та багаторічну сумлінну працю Літковець Світлані Василівні було присвоєно почесне звання "Заслужений вчитель України"

Світлого весняного настрою, успіхів у Вашій благородній праці, особистого щастя бажають Вам колеги, друзі, учні, батьки.

Щоб справдились усі Ваші сподівання, реалізувалися масштабні плани й починання!

Хай доля Ваша стелиться рушником щастя, добробуту, вірності й любові!

/Files/images/2017/08-10-15-foto-600x338-2.jpg


Раді вітати вас на сайті нашого закладу!


/Files/photogallery/825/7KU6JCP6swo.jpg



Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів 2016-2017 н.р.

IV обласна олімпіада з робототехніки

Підготовча категорія - СУМО (автономні роботи)

ІІ місце - Ганічев Нікіта Артурович (8-Б клас), учитель - Шустік Лілія Степанівна

ХІ Спартакіада Волині серед обласних ліцеїв та шкіл-інтернатів з баскетболу (юнаки) - ІІІ місце

1.​ Киця Владислав, 11-А
2. ​Пісцо Євген, 11-А
3.​ Лисиця Павло, 11-В
4. ​Стружук Володимир, 11-В
5. ​Богомазюк Роман, 11-В
6. ​Крикунов Дмитро, 10-Б
7. ​Дубень Орест, 10-Б
8.​ Бадзюнь Іван, 10-Б
9. ​Романович Захар, 10-Г

Керівники команди: Дацюк В.І., Петрук М.А.

ІІ етап (обласний) Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт

І місце - Козак Валентин Миколайович (11 клас), учитель - Нагірний Микола Зіновійович, секція - історія України

ІІ місце - Бойко Ірина Богданівна (10-В клас), учитель - Бойко Оксана Сергіївна, секція - прикладна математика

ІІІ місце - Грищук Крістіна Віталіївна (10-А клас), учитель - Сироватка Олена Леонідівна, секція - література

ІІІ місце - Ліщина Анастасія Ігорівна (10-В клас), учитель - Шустік Лілія Степанівна, секція - експериментальна фізика

ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад

Інформаційні технології

ІІ місце - Міліщук Роман Віталійович (11-В клас), учитель - Шаповал Юрій Вячеславович

ІІІ місце - Солодуха Микола Іванович (9-Б клас), учитель -Шаповал Юрій Вячеславович

Трудове навчання

ІІІ місце - Гусєва Ангеліна Павлівна (8 клас), учитель - Гошовська Ірина Іванівна

Біологія

ІІІ місце - Білінський Владислав Віталійович (9 клас), учитель - Петрук Тетяна Федорівна

ІІІ місце - Чубок Андрій Володимирович (8 клас), учитель - Петрук Тетяна Федорівна

Географія

ІІІ місце - Міліщук Роман Віталійович (11-В клас), учитель - Бегеза Галина Іванівна

Хімія

ІІ місце - Юлах Ірина Миколаївна (8-Б клас), учитель - Літковець Світлана Василівна

ІІ місце - Чубок Андрій Володимирович (8-А клас), учитель - Літковець Світлана Василівна

І місце - Бойко Ірина Богданівна (10-В клас), учитель - Літковець Світлана Василівна

ІІ місце - Солодуха Анна Володимирівна (10-Б клас), учитель - Літковець Світлана Василівна

ІІ місце - Рябчун Іван Володимирович (11-Б клас), учитель - Березан Ольга Веніамінівна

І місце - Солодуха Микола Іванович (9-Б клас), учитель - Березан Ольга Веніамінівна

Історія України

ІІ місце - Козак Валентин Миколайович (11 клас), учитель - Нагірний Микола Зіновійович

ІІ місце - Борисюк Інна Володимирівна (9 клас), учитель - Сологуб Олег Богданович

Українська мова та література

ІІ місце - Смаль Богдана Іванівна (9 клас), учитель - Вітковська Наталія Олексіївна

ІІ місце - Леоненко Олександра Валеріївна (9 клас), учитель - Земцова Світлана Вікторівна

ІІІ місце - Кухарук Лілія Володимирівна (10 клас), учитель - Сироватка Олена Леонідівна

ІІІ місце - Кохан Маргарита Олександрівна (11 клас), учитель - Демчишина Надія Йосипівна

ІІІ місце - Станицька Катерина Тарасівна (11 клас), учитель - Демчишина Надія Йосипівна

Французька мова

ІІІ місце - Новосад Тетяна Павлівна (10-А клас), учитель - Шкликова Ірина Юріївна

Математика

ІІ місце - Солодуха Зоряна Іванівна (8-Б клас), учитель -Хиля Ярослава Іванівна

ІІ місце - Бойко Ірина Богданівна (10-В клас), учитель - Бойко Оксана Сергіївна

ІІІ місце - Міліщук Роман Віталійович (11-В клас), учитель - Тесленко Тетяна Василівна

Фізика

ІІ місце - Міліщук Роман Віталійович (11-В клас), учитель - Виклюк Ярослав Васильович

Астрономія

ІІІ місце - Цюник Богдан Степанович (11-В клас), учитель - Шустік Лілія Степанівна

ІІІ місце - Копець Сергій Олександрович (10-В клас), учитель - Шустік Лілія Степанівна

Правознавство

ІІ місце - Гнатюк Наталія Вікторівна (11 клас), учитель - Трофимчук Лариса Миколаївна

ІІ місце - Семенюк Ірина Юріївна (10-А клас), учитель - Трофимчук Лариса Миколаївна

Англійська мова

ІІІ місце - Грищук Крістіна Віталіївна (10-А клас), учитель - Мучак Надія Зіновіївна

Всеукраїнський інтернет-турнір з природничих дисциплін (лауреат)

Міліщук Роман
Цюник Богдан
Бойко Ірина
Мазурик Назар
Наумук Ярослав
Солодуха Анна


Керівник команди Шустік Лілія Степанівна
Команда висловлює щиру подяку у підготовці до турніру Літковець Світлані Василівні, Бегезі Галині Іванівні

VІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

ІІІ місце - Кухарук Лілія , учениця 10-А класу, вчитель Сироватка О.Л.

ІІІ місце - Кохан Маргарита , учениця 11-А класу, вчитель Демчишина Н.Й.

ІІІ етап Міжнародного дитячого конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

Кохан Маргарита, уч. 11-А кл., ІІ місце, вч. Демчишина Н.Й.

Кухарук Лілія, уч. 10-А кл., ІІІ місце, вч. Сироватка О.Л.

Леоненко Олександра, уч. 9-А кл., ІІ місце, вч. Земцова С.В.

ХХІІІ обласний турнір юних фізиків (ІІІ місце)

Цюник Богдан, учень 11-В класу;
Копець Сергій, учень 10-В класу;
Шапран Тарас, учень 10-В класу;
Квашук Ілля, учень 10-В класу;
Сидорук Дмитро, учень 10-В класу.

Керівник - Шустік Лілія Степанівна

ХХІІІ обласний турнір юних хіміків (ІІІ місце)

Савюк Олександр, учень 11 класу;
Бойко Ірина, учениця 10 класу;
Рябчун Іван, учень 11 класу;
Коржан Олена, учениця 10 класу;
Жолоб Юлія, учениця 10 класу.

Керівники – Літковець Світлана Василівна та Березан Ольга Веніамінівна

Турнір юних правознавців (ІІ місце)

Гнатюк Наталію, уч. 11-А кл.;
Козака Валентина, уч. 11-А кл.;
Дячук Анастасію, уч. 11-А кл.;
Музичук Аліну, уч. 10-Б кл.;
Семенюк Ірину, уч. 10-А кл.

Козак Валентин - ІІ місце - індивідуальна першість

Керівник команди - Трофимчук Лариса Миколаївна

Турнір юних математиків (ІІІ місце)

Бойко Ірина, уч. 10-В кл.;
Кузьмич Андрій, уч. 10-В кл.;
Ліщук Богдана, уч. 11-В кл.;
Лютяниця Роман, уч. 11-В кл.;
Міліщук Роман, уч. 11-В кл.

Керівник команди - Тесленко Тетяна Василівна

Турнір юних економістів (ІІІ місце)

Гнатюк Наталія, уч. 11-А кл.;
Кохан Маргарита, уч. 11-А кл.;
Левчук Валерія, уч. 11-А кл.;
Міліщук Роман, уч. 11-В кл.;
Цюник Богдан, уч. 11-В кл.

Керівник команди - Шевчук Віра Антонівна


Фотогалерея поповнилася новими фотографіями

Детальніше...


Канал Нововолинського ліцею на YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UCJdAtd5Ouezilakyq-8pySg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.