"Волинські пересмішники" сміялись знову

Веселі та життєві усмішки відомі усім з самого дитинства. Недарма кажуть, що посміхатися приємно. Ще приємніше сміятися. А реготати – це ж просто задоволення! Ось вже в котрий раз поспіль вони стають основою для конкурсу юних читців гумористів "Посміхнемось щиро Волині".

20 жовтня 2016 року у Волинському державному центрі естетичного виховання учнів загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних навчальних закладів відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу юних гумористів "Посміхнемось щиро Волині". Наша молодь довела, що вміє гарно жартувати. Велика кількість учасників із різних куточків області цьогоріч взяли участь у конкурсі. Серед них і зовсім юні школярі, і учні професійно-технічних навчальних закладів. Змістований підбір репертуару, високу майстерність, сценічну культуру і артистичність та емоційність виконання продемонстрували конкурсанти. Щирий і добрий сміх панував на святі гуморески. Переважна більшість учасників виявили мистецтво живого слова, чудові декламаторські здібності, вміння відтворити характер виконуваного твору.

Такий захід є дуже важливим, оскільки проводиться з метою розвитку й популяризації українського гумору, витончення в ньому художнього слова, сприяння вдосконаленню майстерності гри на сцені молодих талантів.

Оригінальними і цікавими були виступи юних гумористів краю. Було на що подивитись, і було що послухати.

Усіх конкурсантів зі святом гумору привітала Оксана Дідик, директор Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів. "Завжди приємно брати участь у вихованні молодого покоління. Тому такі конкурси – це, звичайно, нагода молоді показати свої таланти, а нам їх підтримати, допомогти й щиро за них порадіти", - зауважила пані Оксана.

Теплі і добрі враження залишилися від "Волинських пересмішників". Щирий сміх неймовірно зближує людей, які кажуть: "День без сміху – втрачений день".

У підсумку, кращі гумористи отримали грамоти та подарункову літературу.

Підготувала уч. 9-А класу Горбунова Ірина

Дата останньої зміни 24 Квітня 2024