Інтелектуальні зустрічі

У Нововолинському ліцеї-інтернаті Волинської обласної ради створені всі умови для розвитку творчої особистості.

З цією метою діє наукове товариство «Імпульс», ЛІК (ліцейний інтелектуальний клуб).

Ліцеїсти є активними учасниками різного рівня олімпіад, конкурсів, турнірів. І досягають вагомих результатів.

Крім учителів ліцею, опановувати ази науки допомагають викладачі ВНЗ, з якими ліцей постійно співпрацює.

07 листопада актова зала ліцею зібрала біля 200 ліцеїстів на спільне засідання ліцейного інтелектуального клубу та інтелектуального центру НУ «Львівська політехніка». Зустріч мала дві складові – демонстрація дослідів і круглий стіл на тему «Інтелект на ринку праці» та «Нація без культури і духовності – храм без святині».

/Files/images/учні 010.jpg

Дуже цікаво було почути думки людей, які досягли значного успіху у житті саме завдяки інтелекту та великій працездатності. Захар’яш Олександр Сергійович, кандидат фізико-математичних наук, директор ІННЦПКО, наголосив, що знання в різних галузях, знання мов, комп’ютера – це шлях до професійної самореалізації, благополуччя.

/Files/images/учні 020.jpg

Медиковський Микола Олександрович, професор, доктор технічних наук, директор інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій, розповів про спеціальності названого інституту і вказав, що досягає успіху тільки та людина, яка багато працює.

А кандидат хімічних наук Тарас Іванович Жетлинський і водночас отець Тарас, зазначив, що інтелектуальний розвиток нерозривно пов’язаний з мораллю, духовним розвитком. Адже наука навчає обстоювати правду, долати труднощі. Дуже цікаво було дізнатися, що отець зранку відправляє службу, після якої поспішає на заняття до студентів.

До розмови долучилися директор ліцею Лазаренко Юрій Олександрович, ліцеїсти Вікторія Супронович, Марія Кононович, Діана Редька, Ігор Шалапай, Ольга Король, Юлія Кельмис, які поділилися своїми судженнями з даної теми.

Ми зрозуміли, що запорука успіху – в знаннях. Тільки пізнання, пошук, праця допоможуть стати успішними.

Дата останньої зміни 01 Травня 2024